Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Empire kandelaar, H 53 cm. 2082
2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 3.000 EUR
Bronzen fontein 2148
Bronzen fontein
Startprijs 2.200 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist 2010
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 2.000 EUR
Venetiaans figuur met dienblad 2332
Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR
2x Empire kandelaar, 1820 2019
2x Empire kandelaar, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzame bronzen inktpot, 1800 2186
Zeldzame bronzen inktpot, 1800
Startprijs 1.000 EUR
2x Charles Dis kandelaar, 1840 2077
2x Charles Dis kandelaar, 1840
Startprijs 1.000 EUR
Speeldoos Karl Grisbaum 2058
Speeldoos Karl Grisbaum
Startprijs 1.000 EUR
Jaroslav Mach gitaar 2021
Jaroslav Mach gitaar
Startprijs 1.000 EUR
Pop Art paspop 2297
Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR
Pop Art paspop 2147
Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR
Pietra Dura design pop 2146
Pietra Dura design pop
Startprijs 950 EUR
Joodse kandelaar 2206
Joodse kandelaar
Startprijs 900 EUR
2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm. 2333
2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR
Groot lot tin (7 dozen/108 KG) 2090
Groot lot tin (7 dozen/108 KG)
Startprijs 800 EUR
Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG) 2004
Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Startprijs 800 EUR
Tinnen kan (Rembrandt) 2099
Tinnen kan (Rembrandt)
Startprijs 600 EUR
Kompas in foedraal (Augsburg) 2024
Kompas in foedraal (Augsburg)
Startprijs 550 EUR
2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm. 2160
2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm.
Startprijs 500 EUR
Symphoniom speeldoos, 1890 2042
Symphoniom speeldoos, 1890
Startprijs 500 EUR
Franse likeurkelder, 1860 2301
Franse likeurkelder, 1860
Startprijs 450 EUR
Antieke barometer 2022
Antieke barometer
Startprijs 450 EUR
Sculte Twentse Whisky 4MB 2222
Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 425 EUR
Paar marmeren zuilen 2377
Paar marmeren zuilen
Startprijs 400 EUR