Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 2x47143, 44283, 46584, 44677, 44231, 4232B, 4218B, 44927, 44176. Diverse condities.
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 2x 44084, 44293, 67738, 67731, 67732, 67733, 66704, 66627, 66562. Diverse condities.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 57730, 54393, 58094, 54302, 54822, 54397, 58094, 54630, 95934, 95514.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 95613, 95614, 95617, 95656, 95657, 95658, 95648, 54396, 54391, 57706
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 95035, 95035, 57712, 95668, 57700, 57700, 57706, 57711, 58096-1, 57727.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 54164, 1x ongenummerd, 58097, 58043, 58043, 54372, 95418, 95418, 58049, 58049
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 57734, 95668, 57735, 54164, 58313, 57734, 54633, 95668, 96030, 58313
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 54403, 57720, 58097, 58050, 57750, 57750, 58037, 57735, 58050, 95577.
Kavel met H0 Piko Diesellok 59400 en diverse wagons waaronder: Electrotren (6515), Liliput (2x L222599, L225898, 2x No. 20199), Hobbytrade (33306, 2x 33307), Heris (12215), Trix (28065) en Fleischmann...
Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop met originele kleertjes nr 250/50, 23cm. met daarbij een antiek porseleinen kinderservies, Duitsland omstreeks 1900 Zwiebeldecor, chip mogelijk. 3-23cm. Cond:R/G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Piko 57523 H0,NS Hondekop treinstel Ep. IV, wg. Nr. 351, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoostreen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G
Vooroorlogse Engelse kinderkoffer met grammofoon, merk Chad valley England, met vier speelplaten 11x24x17cm. Cond.:G
Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Twee locs van Roco H0: 1x 43784 E-loc, serie 1600--1700 "Postbank" en 1x 63553 Railion 1602, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Twee treinen van Roco H0: 1x 63895, E-loc serie 1800 van de NS, 1x 62793, type NS 2400 ( lok nr. 2418). Beide zijn vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Drie Roco locs H0: 1x 62776 dieselloc van Vos Logistics ACTS, 1x 62791 lijndiesellok Type NS 2400 en 1x 62581 lok van het type NS1100. Vitrinemodellen in goede staat met originele verpakkingen.