Twee originele Duitse Steiff pekinees honden 2e helft 20e eeuw; 1x grote met kaartje "Peky" en knop in oor. 1x Kleine met kaartje "Peky" 8-17cm. Cond.: G
Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538
Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).
Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R
Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.
Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)
Twee oude Duitse poppen 2e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd; 1x A.M. babypop (repro), negeroide jongen 29cm. en 1x Heide 32cm. Cond.: G