Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.