Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Gouden ring met robijn en diamanten bolsewiek 745
Gouden ring met robijn en diamanten bolsewiek
Startprijs 1.750 EUR
2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm. 7155
2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm.
Startprijs 1.600 EUR
Venetiaans figuur met dienblad 2332
Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR
Antiek Chinese lakstempel 7424
Antiek Chinese lakstempel
Startprijs 1.500 EUR
Beeld, Zwanenpaar 5075
Beeld, Zwanenpaar
Startprijs 1.500 EUR
Kiny Copinga bronzen beeld 5065
Kiny Copinga bronzen beeld
Startprijs 1.500 EUR
18e Eeuwse Carrara pendule 3504
18e Eeuwse Carrara pendule
Startprijs 1.500 EUR
Japans Katana zwaard 2711
Japans Katana zwaard
Startprijs 1.500 EUR
2x Empire kandelaar, 1820 2019
2x Empire kandelaar, 1820
Startprijs 1.500 EUR
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee 1435
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 1.500 EUR
H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren 1139
H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startprijs 1.500 EUR
J.B. Tom, Landschap met schapen en herder 1110
J.B. Tom, Landschap met schapen en herder
Startprijs 1.500 EUR
A. Verhoesen, Landschap met pluimvee 1017
A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Startprijs 1.500 EUR
Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen 1013
Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startprijs 1.500 EUR
Gouden armband, Chinees 503
Gouden armband, Chinees
Startprijs 1.500 EUR
Gouden ring Pomellato 502
Gouden ring Pomellato
Startprijs 1.500 EUR
Grote staande boeddha, H 204 cm. 7089
Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startprijs 1.450 EUR
Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm. 7088
Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Startprijs 1.450 EUR
Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc... 1038
Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startprijs 1.450 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 7117
Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren servies, 4 delig 33
Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.400 EUR
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm. 6156
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startprijs 1.350 EUR
Vuurvergulde empire pendule 3509
Vuurvergulde empire pendule
Startprijs 1.350 EUR
Gouden ring met peervormige diamant 533
Gouden ring met peervormige diamant
Startprijs 1.300 EUR