Zoeken

Chinese stemcup Ø 12,8 cm. 7667
Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startprijs 120 EUR
Kantonese trekpot Ø 8 cm. 7697
Kantonese trekpot Ø 8 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese vaas, H 45 cm. 7707
Chinese vaas, H 45 cm.
Startprijs 120 EUR
3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm. 7717
3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Startprijs 120 EUR
Zilveren schaal (hamerslag) 165
Zilveren schaal (hamerslag)
Startprijs 130 EUR
Gouden ring met zirconia's 723
Gouden ring met zirconia's
Startprijs 130 EUR
Gouden ring met robijn 736
Gouden ring met robijn
Startprijs 130 EUR
Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier 2087
Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Startprijs 130 EUR
2 tuinbank poten van een tuinbank. 2169
2 tuinbank poten van een tuinbank.
Startprijs 130 EUR
Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm. 2194
Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm.
Startprijs 130 EUR
2x Bronzen kandelaar, H 26 cm. 2304
2x Bronzen kandelaar, H 26 cm.
Startprijs 130 EUR
Franse pendule 3624
Franse pendule
Startprijs 130 EUR
Etagére tafel (ingelegd) 4053
Etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 130 EUR
Mahoniehouten tafel, 1860 4102
Mahoniehouten tafel, 1860
Startprijs 130 EUR
2x Delftse vaas 6056
2x Delftse vaas
Startprijs 130 EUR
2x Delftse vaas 6193
2x Delftse vaas
Startprijs 130 EUR
2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm. 7709
2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 130 EUR
Zilveren vaas (Perzisch) 49
Zilveren vaas (Perzisch)
Startprijs 140 EUR
Odeurflacon met gouden dop 63
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 140 EUR
Zilveren melkkan 100
Zilveren melkkan
Startprijs 140 EUR
Zilveren sigarenkoker 107
Zilveren sigarenkoker
Startprijs 140 EUR
Zilveren inktstel 150
Zilveren inktstel
Startprijs 140 EUR
Zilveren tabaksdoos 185
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 140 EUR
2 Zilveren kandelaren 224
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 140 EUR