Hollandse eikenhouten hangspiegel met geslepen glas ca. 1910 101x90x12cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G
Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.
Antiek Hollands kastje ca. 1870. Palisanderhout gefineer in zeer goede staat 68x36x50cm. Cond.: G
Massief eiken kloostertafeltje. Onderstel 18e eeuws, blad 19e eeuws 55x51x85cm. Cond.: G
Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U
Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U
Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R
Vijf beukenhouten stoelen ca. 1940 met lederen bekleding en snijwerk en koperen spijkers, waarvan 4 met oren (oorstoelen). 104x80x55cm. Cond.: R
Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R
Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G
Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U
Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U
Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G
Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U
Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U
Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten lage kast op klauwpoten. Twee lades en twee deuren met lingewerk. vermoedelijk Engeland 60x46x136cm. Cond.: R