Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.
Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R
Duitse 19e eeuwse grenenhouten bovendeel van een keukenkast. Oudere restauraties, verder in goede staat 127x102x38cm.
Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat
Drie Duitse eikenhouten zgn."bretterstühle" ca. 1800 in goede originele staat 88x47x36cm.
Drie Duitse 19e eeuwse stoelen; 2x eiken bretterstühle 89x37x43cm. en 1x eikenhouten biedermeier stoel met biezen zitting in originele goede staat 87x40x44cm.
Duitse grenen 1-deurs boeren-hangvitrine voor de keuken 19e eeuw in goede originele staat 119x31x87cm.
Twee oude 50-er jaren armleunstoelen met goede velours stoffering in goede originele staat 93x48x54cm.
Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.
Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.
Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.
Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G
Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Vijf antieke biedermeier stoelen met biezen bekleding in goede originele staat 100x42x43cm.
Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat
Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.
Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.
Antieke Hollandse orgelgebogen drie-laden commode ca. 1900, wortelnoten fineer op eiken, geschulpt blad. In zeer goede staat. 83x81x48cm.
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Notenhouten voltaire ca. 1880 met cremekleurige stoffering met tulpenmotief in goede staat 120x48x65cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Oude Italiaanse Giogetti stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 115x58x85cm.
Mahoniehouten bureaustoel (hoekstoel) met biezen zitting in goede originele staat 73x68x60cm. Cond.: G