Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Spiegel 4072
Spiegel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hocker, marmeren blad 4073
Hocker, marmeren blad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Piano 4074
Piano

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Schilders-ezels 4075
2 Schilders-ezels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4076
Mahonie bureau

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hoekbank 4077
Hoekbank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Commode, marmer 4078
Commode, marmer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Commode, marmer 4079
Commode, marmer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kleine voltaire 4080
Kleine voltaire

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boekenkast, Art Deco 4081
Boekenkast, Art Deco

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken kast 4082
Eiken kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Div. delen Hindeloopen 4083
Div. delen Hindeloopen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Biedermeier commode 4084
Biedermeier commode

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6 Mechelse stoelen 4085
6 Mechelse stoelen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hoekkast 4086
Hoekkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Armstoel, Louis Seize 4087
Armstoel, Louis Seize

Resultaat:

70 EUR

Antiek theekastje 4088
Antiek theekastje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Ronde tafel met intarsia 4089
Ronde tafel met intarsia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Salontafel 4090
Salontafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Davenport bureau 4091
Davenport bureau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Secretaire 4092
Secretaire

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Kist 4093
Kist

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Rond ingelegd tafeltje 4094
Rond ingelegd tafeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten hangkastje 4095
Wortelnoten hangkastje

Resultaat:

25 EUR