Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken kast 4048
Eiken kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eiken kist 4049
Eiken kist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Empire kastje 4050
Empire kastje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4051
Eiken buffetkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken theewagen 4052
Eiken theewagen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Notenhouten kastje 4053
Notenhouten kastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tafel met 6 stoelen 4054
Tafel met 6 stoelen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4055
Halve maantafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Davenport kastje 4056
Davenport kastje

Resultaat:

160 EUR

Commode 4057
Commode
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Eiken kist 4058
Eiken kist

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ovale halspiegel 4059
Ovale halspiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Empire bureau 4060
Empire bureau

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafeltje 4061
Wortelnoten tafeltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4062
Eiken kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Rococo voltaire 4063
Rococo voltaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil wandmeubel 4064
Jugendstil wandmeubel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mahonie etagere 4065
Mahonie etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken boekenkast 4066
Eiken boekenkast

Resultaat:

180 EUR

Wortelnoten naaitafel 4067
Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs
Verkocht
Gestoken bank 4068
Gestoken bank

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Voltaire 4069
Voltaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theetafel 1960 4070
Theetafel 1960

Resultaat:

90 EUR

Boulle naaitafel 4071
Boulle naaitafel
Startprijs 150 EUR