Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Luikse stoelen 4075
4 Luikse stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grunder speeltafel 4104
Grunder speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kastje 4184
Kastje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bureautje 4106
Bureautje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
1-Deurs spinde 4131
1-Deurs spinde

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Servieskast 4175
Servieskast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bankstelletje 4045
Bankstelletje

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kersen glaskast 4174
Kersen glaskast

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gestoken olifantentafel 4164
Gestoken olifantentafel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
5 Knopstoeltjes 4108
5 Knopstoeltjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken tafel 4147
Eiken tafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tweedeurs kast 4159
Tweedeurs kast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penantkastje 4214
Penantkastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Rolluik kastje 4052
Rolluik kastje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grenen tweedeurskast 4098
Grenen tweedeurskast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Louis Quinze stoelen 4101
2 Louis Quinze stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sheraton stijl kast 4130
Sheraton stijl kast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken kist 4135
Eiken kist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude inbouw spinde 4140
Oude inbouw spinde

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse tafel 4173
Franse tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eikenhouten buffet 4151
Eikenhouten buffet

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Kapspiegel 4062
Kapspiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Port manteau 4079
Port manteau

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Windsor schommelstoel 4082
Windsor schommelstoel

Resultaat:

90 EUR