Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antieke Franse glaspendule 3626
Antieke Franse glaspendule
Startprijs 350 EUR
Art Deco klokkenstel 3548
Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Staande klok, H 201 cm. 3650
Staande klok, H 201 cm.
Startprijs 300 EUR
Schwarzwalder koekoeksklok, 1880 3615
Schwarzwalder koekoeksklok, 1880
Startprijs 300 EUR
Engelse Tournant klok 3553
Engelse Tournant klok
Startprijs 300 EUR
Antieke pendule, 38 cm. 3539
Antieke pendule, 38 cm.
Startprijs 300 EUR
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780 3517
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780
Startprijs 300 EUR
Weense snaarregulateur, 1880 3515
Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 300 EUR
Franse pendule, 1900 3632
Franse pendule, 1900
Startprijs 275 EUR
Antieke koekoeksklok, 1870 3596
Antieke koekoeksklok, 1870
Startprijs 250 EUR
Kuckucksuhr /Bahnhäusle 3595
Kuckucksuhr /Bahnhäusle
Startprijs 250 EUR
Franse reiswekker 3533
Franse reiswekker
Startprijs 250 EUR
Pendule onder stolp 3522
Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR
Charles Dix pendule, H 28,5 cm. 3510
Charles Dix pendule, H 28,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Zaagklok 3640
Zaagklok
Startprijs 225 EUR
Wandklok met barometer 3536
Wandklok met barometer
Startprijs 225 EUR
Franse cartelklok (houtgestoken) 3531
Franse cartelklok (houtgestoken)
Startprijs 225 EUR
3-Delig Frans klokkenstel 3629
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Franse jachtklok 3616
Franse jachtklok
Startprijs 200 EUR
Porseleinen klok, H 56 cm. 3613
Porseleinen klok, H 56 cm.
Startprijs 200 EUR
Franse boulle pendule, H 54 cm. 3605
Franse boulle pendule, H 54 cm.
Startprijs 200 EUR
Ato magneetklok 3523
Ato magneetklok
Startprijs 200 EUR
Engelse staande klok, H 194 cm. 3587
Engelse staande klok, H 194 cm.
Startprijs 180 EUR
Duitse staande klok, H 195 cm. 3528
Duitse staande klok, H 195 cm.
Startprijs 180 EUR