Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Engelse staande klok, H 194 cm. 3597
Engelse staande klok, H 194 cm.
Startprijs 150 EUR
Penaat klok 3604
Penaat klok
Startprijs 150 EUR
Franse boulle pendule, H 54 cm. 3625
Franse boulle pendule, H 54 cm.
Startprijs 150 EUR
Duitse staande klok, H 195 cm. 3630
Duitse staande klok, H 195 cm.
Startprijs 150 EUR
3-Delig Frans klokkenstel 3603
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 160 EUR
Franse pendule, 1880 3543
Franse pendule, 1880
Startprijs 170 EUR
Marmeren kolompendule, 1820 3573
Marmeren kolompendule, 1820
Startprijs 180 EUR
Franse pendule 3520
Franse pendule
Startprijs 200 EUR
Lenzkirch klok, H 48 cm. 3522
Lenzkirch klok, H 48 cm.
Startprijs 200 EUR
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3526
3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 200 EUR
3-Delig klokkenstel 3529
3-Delig klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Engelse staande klok, H 232 cm. 3531
Engelse staande klok, H 232 cm.
Startprijs 200 EUR
Seiko tafelklok 3546
Seiko tafelklok
Startprijs 200 EUR
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780 3595
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780
Startprijs 200 EUR
Engelse Tournant klok 3596
Engelse Tournant klok
Startprijs 200 EUR
Wandklok met barometer 3600
Wandklok met barometer
Startprijs 200 EUR
Staande klok, H 201 cm. 3614
Staande klok, H 201 cm.
Startprijs 200 EUR
Franse cartelklok (houtgestoken) 3586
Franse cartelklok (houtgestoken)
Startprijs 225 EUR
Engelse lantaarnklok 3502
Engelse lantaarnklok
Startprijs 250 EUR
Pendule (elektrisch), H 47 cm. 3523
Pendule (elektrisch), H 47 cm.
Startprijs 250 EUR
Pendule onder stolp 3524
Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR
Friese staartklok 3530
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Pendule onder stolp 3580
Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR
Antieke koekoeksklok, 1870 3581
Antieke koekoeksklok, 1870
Startprijs 250 EUR