39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Franse reiswekker, 19e eeuw 3622
Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Westminster tafelklok 3623
Westminster tafelklok

50 EUR

Oude Engelse lantaarnklok 3624
Oude Engelse lantaarnklok
Startprijs 80 EUR
Duitse Jugendstil regulateur, 1915 3625
Duitse Jugendstil regulateur, 1915

95 EUR

Reiswekker met weerstation 3626
Reiswekker met weerstation

150 EUR

Franse tafelklok, 19e eeuw 3627
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Franse religieuze klok, 19e eeuw 3629
Franse religieuze klok, 19e eeuw
Startprijs 680 EUR
Antieke onyx glaspendule 3630
Antieke onyx glaspendule
Startprijs 430 EUR
Antieke regulateur, 1880 3631
Antieke regulateur, 1880
Startprijs 250 EUR
3-Delig Klokkenstel, 1900 3633
3-Delig Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3634
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

35 EUR

Antieke tafelklok, 1890 3636
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR
Kleine antieke regulateur 3637
Kleine antieke regulateur
Startprijs 80 EUR
Oude comtoise, 20e eeuw 3638
Oude comtoise, 20e eeuw

50 EUR

Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Antieke Franse pendule, 1860 3640
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 120 EUR
Antieke Franse pendule met centaur 3641
Antieke Franse pendule met centaur
Startprijs 550 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse klok, 1915 3643
Antieke Franse klok, 1915
Startprijs 200 EUR
Franse Lyra pendule 3644
Franse Lyra pendule

250 EUR

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw 3645
Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw

300 EUR

Klokkenstel met intarsia 3646
Klokkenstel met intarsia
Startprijs 300 EUR