Engelse staande klok 18e eeuws met vadertje tijd mechaniek, seconden en dagaanduiding(London) prachtig lakwerk, klokkast met chinoisserie decor, mooie kwaliteit in goede originele staat 220cm
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Antieke Lenzkirch tafelklok met scheepjesmechaniek omstreeks 1900 met dagaanduiding, kwartierslag, slagwerk op gong, pallisander kast met bronzen sierwerk, In goede staat 48x28x18cm (handgreep is gebr...
Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G
Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG
Black Forrest tafelkoekkoeksklok 19e eeuws, met snijwerk, eekhoorn,konijn, en eikentakken, in goede originele staat. 55x33x18cm Cond:G
Oude originele Christiaan Huijgens Westminster klok, kwartierstand maandstand, en dagaanduiding, en wortelnoten kast, in goede staat 196cm
Antieke Friese dubbelklapper staartklok omstreeks 1800, met diverse geschilderde panelen, met eikenhoiten kast. 158cm cond:G
Grote skeletklok met sneck en maanstand, messing met glazen stolp 2e helft 20e eeuw 46x31x21cm Cond:G
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...
Black Forrest tafelkoekoeksklok 19e eeuws met eikenblad snijwerk, in goede originele staat 60x42x18cm
Groot antiek drie delig klokkenstel omstreeks 1880, betreffende scheepvaart, visserij, getiteld Cod Fisshing. strandjutter, vissersvrouw en visser op boeg(compositiemetaal) 8 daags uurwerk zonder slag...
Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...
Antieke eikenhouten Westminster staande klok(3gewichten) kwartierslag 8 gongstaven F.M.S uurwerk. 212cm Cond:G
Leuke kleine vuurvergulde Franse pendule 1e helft 19e eeuw met prachtige vergulding, gave wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (slinger mist) 35,5cm. Cond.: G
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Schwarzwalder koekoeksklok, 19e eeuw, met druivenrank decor en koekoekvogel, snijwerk in goede staat. 58cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm
Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.