22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Pendule met 2 putti 3595
Pendule met 2 putti
Startprijs 425 EUR
Pendule, vrouw met vogels 3596
Pendule, vrouw met vogels

425 EUR

Friese staartklok 3597
Friese staartklok

180 EUR

Klok, dubbel face 3598
Klok, dubbel face
Startprijs 700 EUR
Vuurverguld klokje 3599
Vuurverguld klokje

450 EUR

Klokje met rozen 3600
Klokje met rozen
Startprijs 120 EUR
Boulle klok met console 3601
Boulle klok met console
Startprijs 1.300 EUR
Marmeren klok 3602
Marmeren klok

100 EUR

Bim Bam klok 3603
Bim Bam klok
Startprijs 15 EUR
Sallander 3604
Sallander

20 EUR

Wandklok 3605
Wandklok

20 EUR

Reiswekker (zwart) 3606
Reiswekker (zwart)

120 EUR

Reiswekker, vuurverguld masker 3607
Reiswekker, vuurverguld masker

190 EUR

Klok, vrouw met harp 3608
Klok, vrouw met harp

160 EUR

Art Deco klokkenstel 3609
Art Deco klokkenstel

30 EUR

Amsterdams staand horloge 3610
Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.000 EUR
Pendule 3611
Pendule
Startprijs 100 EUR
Eiken wandklok, BimBam 3612
Eiken wandklok, BimBam
Startprijs 20 EUR
Staande klok 3613
Staande klok

200 EUR

Engelse staande klok 3614
Engelse staande klok

450 EUR

3-Delig pendulestel 3615
3-Delig pendulestel

350 EUR

3-Delig keramiek pendulestel 3616
3-Delig keramiek pendulestel
Startprijs 175 EUR
3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

170 EUR

Boulle klok, 19e eeuw 3618
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR