Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3548
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Art Deco pendule 3549
Art Deco pendule

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kogelklok 3550
Kogelklok

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
Messing pendule 3551
Messing pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok 3552
Engelse lantaarnklok

Resultaat:

100 EUR

Zwart marm. pendulestel 3553
Zwart marm. pendulestel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Pendule 3554
Pendule

Resultaat:

20 EUR

Barometer klok 3555
Barometer klok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Fries schippertje 3556
Fries schippertje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtoise 3557
Comtoise

Resultaat:

140 EUR

Vuurvergulde pendule 3558
Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Vrijslinger 3559
Vrijslinger

Resultaat:

140 EUR

Klok met brons 3560
Klok met brons
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Staartklok 3561
Staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Klokje 3562
Klokje

Resultaat:

30 EUR

Franse tafelklok 3563
Franse tafelklok
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3564
Klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Wandklokje, strikje 3565
Wandklokje, strikje
Startprijs 40 EUR
Empire pendule 3566
Empire pendule
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Schippertjes klok 3567
Schippertjes klok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen Lenzkirch klok 3568
Porseleinen Lenzkirch klok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3569
Zaanse klok

Resultaat:

25 EUR

Mini Friese staartklok 3570
Mini Friese staartklok
Startprijs 40 EUR
Klok, dubbele kap 3571
Klok, dubbele kap
Startprijs 350 EUR