Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
Antieke wandklok met achter-glas-schildering en eikenhouten lijst. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse Friese stoelklok. 18e Eeuw. Geheel omrand met lood. Wijzerplaat is beschilderd met landschap voorstelling met molen en huisje. Lood is iets beschadigd. Afmeting: 70 x 30 x 25 cm. In ...
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke Franse boulle pendule met extra barometer + thermometer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk/enchappement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...