Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...
Lot sieraden met 3 zilveren broches, 3 hangers, een plated zakhorloge met een zilveren ketting, zilveren hanger met parel aan een zilveren collier, oorclips met carneool en een hanger met barnsteen. Z...
Zilver vergulde armband, 925/000, met bollen en rozenkwarts. Armband met ankerschakels en bollen en gefacetteerde kleurstenen bollen in diverse groottes. Lengte 21 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met onyx. Armband met acht schakels, gematteerd, en bezet met een rechthoekig geslepen onyx. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 9 mm. lengte 17,5 cm. ca 25,9 g...
Zilveren broche, 800/000, met paarse stenen. Artistieke broche met 12 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 59x45 mm. ca 27,5 gram. In goede staat.
Zilveren ring, 835/000, met amethist. Brede ring met een grof bewerkte kop, voorzien van een geslepen amethist, stukje af. Breedte ring 23 mm. ca 15,7 gram. In goede staat.
Zilveren choker, 800/000, met turkoois. Choker met een ankerschakel en 4 elementen in de vorm van voluten en in het midden een elelment met palmetten en een turkoois. lengte 43 cm. In goede staat.
Zilveren rozenkrans, 800/000, gemaakt uit opengewerkte zilveren bolletjes met in het midden een hartje en daaronder een crucifix. Lengte 50 cm. ca 15,5 gram. In zeer goede staat.
B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.
6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Circa 1920. 1x Marmer. 1x Composiet metaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.
Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.