Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kantonese vaas 6044
Kantonese vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Beeldengroepje 6095
Beeldengroepje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ming flacon 6295
Ming flacon

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schenkkan 6448
Schenkkan

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Platelen jardiniere 6085
Platelen jardiniere

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6104
Reservistenkruik

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6297
2 Imari vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Man en vrouw 6094
Man en vrouw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6109
Reservistenkruik

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw 6377
Chinees aardewerk kussen, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vaas Picasso 6137
Vaas Picasso

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 17e eeuw 6013
Chinees trekpotje, 17e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chin. borden 6037
2 Chin. borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire vaas, landschappen 6053
Empire vaas, landschappen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duits servies, bloemen 6060
Duits servies, bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Kantonese vaas 6196
Oude Kantonese vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6256
Chinese druksteen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gemberpot, groot 6257
Gemberpot, groot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6270
Chinese druksteen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Servies V&B, Rusticana 6341
Servies V&B, Rusticana

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3 Diverse kruiken 6400
3 Diverse kruiken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6027
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies 6147
Servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ivoren lampje 6233
Ivoren lampje

Resultaat:

100 EUR