Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, Daphne 5024
Bronzen beeld, Daphne

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Antiek beeld, 1900 5025
2x Antiek beeld, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Apother/Drogist 'Gaper' 5026
Apother/Drogist 'Gaper'

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Terracotta beeld, Moeder wast kind 5027
Terracotta beeld, Moeder wast kind

Resultaat:

130 EUR

Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur 5028
Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Antiek beeld, Musketier met paard 5029
Antiek beeld, Musketier met paard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek Frans beeld 5030
Antiek Frans beeld

Resultaat:

120 EUR

Marmeren leeuw 5031
Marmeren leeuw
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen schaal in jugendstil-stijl 5032
Bronzen schaal in jugendstil-stijl

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Brons gepatineerde figuren, 1900 5033
2x Brons gepatineerde figuren, 1900

Resultaat:

100 EUR

Bronzen beeld, Man met korf 5034
Bronzen beeld, Man met korf
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Indonesisch beeld 5035
Indonesisch beeld

Resultaat:

50 EUR

Albasten kunstwerk 5036
Albasten kunstwerk
Startprijs 450 EUR
2x Afrikaans beeld, H 185 cm. 5037
2x Afrikaans beeld, H 185 cm.
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Man met vuilnisbak 5038
Bronzen figuur, Man met vuilnisbak

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen buste R. Wagner, H 17 cm. 5039
Bronzen buste R. Wagner, H 17 cm.

Resultaat:

130 EUR

Terracotta beeld 5040
Terracotta beeld
Startprijs 150 EUR
Beeld, Paard 5041
Beeld, Paard
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zandstenen beeld 5042
Zandstenen beeld

Resultaat:

600 EUR

Oosters beeld 5043
Oosters beeld
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Beeld, Naakte dame 5044
Beeld, Naakte dame

Resultaat:

50 EUR

Bronzen leeuw 5045
Bronzen leeuw
Startprijs 60 EUR
Bronzen putti 5046
Bronzen putti
Startprijs 80 EUR
3x Boeddha figuur (brons) 5047
3x Boeddha figuur (brons)
Startprijs 120 EUR