Bronzen Daphne, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. 1x Matroos, gesigneerd Bouret. 1x Jongen (Maraudeur). Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gestoken 'Gaper' met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek figuur van terracotta. Gemerkt B.B. 4395. Circa 1900. Moeder wast kind met spons. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Musketier met paard. Circa 1900. Afmeting: 28 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Door E. Picault. Circa 1900. Le Genie Humain. Afmeting: H 53 cm. 53 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen schaal met vrouwenhoofd, in jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 8 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Twee antiek compositie metalen figuren. Holland. Vissersvrouw + vissersman in klederdracht (Volendam?). Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgestoken beeld. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen Heilig beeld met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.