M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. Wild + natuurschilder. Drie uilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 48 cm. In goede staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Backer. 20e Eeuw. Karikatuur, aap met telefoon en sigaret. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Twee werken van Hein Smit. Hollandse School. Circa 1920. Figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen H 34 x B 28 cm. + Olieverf op paneel H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1975. 1913 - 1996. Boerderij in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke religieuze print met kapitale vergulde lijst. Circa 1880. Afmeting: H 128 x B 98 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Stilleven met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met zonnebloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 70 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Katwijkse bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
Druk. Keith Haring. '88. Fantasie figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 102 x B 102 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.