Zilveren zakhorloge, 925/000, met snek in een houder. ø 42 mm. Wijzerplaat zit los uurwerk moet nagekeken worden. MT.: Susanna Peppin, London, jl.:B:1837. In een houder met houten voet en een kunstst...
Zilveren zakhorloge, 925/000, met snek. Gemerkt Benj Smith Canterbury. MT.: HB London, a:1776. Het horloge heeft een zilveren beschermkast en een chatelaine met sleutel. Het horloge behoeft reparatie....
Prachtige broche, 585/000, met diamanten. Ovaal gevormde broche met een tak/bloemvorm bezet met 32 diamanten met een oud slijpsel. Grootte broche 5x2,5cm. ca 8,8 gram. In goede staat.
Lot kralen met armbanden op elastiek met tijgeroog, agaat, granaat, hematiet. Granaatkralen en gitten.
Lot met bloedkoralen met takjescolliers, en een collier met meerdere rijen kleine kraaltjes. ca 232 gram.
Lot stalen sieraden met leer. Esprit horloge, Fossiel, Hard wear, Joop. In goede staat.