Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren koets met paarden 25
Zilveren koets met paarden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot zilver, o.a. Djokja 26
Lot zilver, o.a. Djokja

Resultaat:

150 EUR

Zilveren broodmand 27
Zilveren broodmand
Startprijs 300 EUR
Zilveren bonbonmand 28
Zilveren bonbonmand
Startprijs 120 EUR
Zilveren bonbonmand, rechthoekig. 29
Zilveren bonbonmand, rechthoekig.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 30
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

275 EUR

Twee zilveren hanen 31
Twee zilveren hanen
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Omvangrijk zilveren bestek 32
Omvangrijk zilveren bestek

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzame zilveren dekseldoos 33
Zeldzame zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 34
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Grote zilveren 18e  bestekhouders 35
2 Grote zilveren 18e bestekhouders

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot zilveren bestek divers 36
Lot zilveren bestek divers

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot met 4 pijpjes met zilver 37
Lot met 4 pijpjes met zilver

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren flessenhouder 38
Zilveren flessenhouder

Resultaat:

425 EUR

2 Karaffen met zilverwerk 39
2 Karaffen met zilverwerk
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Zilveren antiek mandje, Oostenrijk 40
Zilveren antiek mandje, Oostenrijk

Resultaat:

200 EUR

Zes zilveren beeldjes met malachiet 41
Zes zilveren beeldjes met malachiet
Startprijs 1.200 EUR
Twee zilveren lira's met malachiet 42
Twee zilveren lira's met malachiet
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren broodmand 43
Zilveren broodmand
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur, staande klok 44
Zilveren miniatuur, staande klok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren schip 45
Zilveren schip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 46
Zilveren fotolijst

Resultaat:

60 EUR

Zilveren miskelk 47
Zilveren miskelk
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee bijbels met zilverwerk 48
Twee bijbels met zilverwerk

Resultaat:

180 EUR