Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

3x Bronzen vaas, 1900
Resultaat: 350 EUR

Drie antieke bronzen vazen met bloem + slang. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen gepolychromeerde figuren met presenteerbladen. 21e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Startprijs 120 EUR

Twee bronzen gepolychromeerde aap-figuren met presenteermanden. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke wandplaquette
Startprijs 120 EUR

Antieke compositie metalen wandplaquette met kookpot + poes. Circa 1900. Afmeting: 20 x 11 x 6 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Duitsland. Door Paul Schmidt Felling. 1835 - 1920. Jugendstil figuur. Vrouw met snaarinstrument op marmeren basement. Afmeting: 25,5 cm.In goede staat.

Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Resultaat: 500 EUR

Frans figuur, Meisje met vlinder
Startprijs 300 EUR

Groot antiek Frans figuur van compositie metaal. Brons-kleurig. Regulé. Filette a papillon. Meisje met vlinder. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antieke bronzen putti (massief)
Startprijs 150 EUR

Massief bronzen putti met ophangoog. 18e - 19e Eeuw. Onderdeel van? Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Lot bronzen/metalen figuren
Resultaat: 50 EUR

Vier houten beelden
Startprijs 30 EUR

Vier diverse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Bestaande uit; twee olifanten, stier, Balinees beeld. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Antieke damesbuste, 1900
Startprijs 25 EUR

Antieke gesigneerde damesbuste van terracotta. Sole Mio. Door G. van Vaerenbergh. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. Chips. In redelijke staat.

Lot houten beelden (4x)
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur
Resultaat: 40 EUR

Bronzen halfnaakte dame op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting; H 40 cm. In goede staat.

Bronzen edelhert
Resultaat: 150 EUR

Bronzen edelhert op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Frans Peeters, Houten beeld
Resultaat: 160 EUR

Frans Peeters, 1959. 1925 - 2006. Madonna met kindje Jezus. Houtgestoken figuur. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

3x Afrikaans brons
Startprijs 80 EUR

Drie delen Afrikaans brons. 20e Eeuw. 1x Bronzen jongenshoofd. 1x Bronzen vrouw met vruchten. 1x Bronzen muzikant. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.