19e Eeuwse bronzen zwavelstokhouder. Huwelijk. Man met trap + regenton. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Zittend meisje met hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen hinde op zwart marmeren basement. Art deco. Met signatuur Sinko. Waarschijnlijk Andras Sinko, 1901 - 1976. Circa 1930 - 1940. Chips basement. Afmeting: 30 x 51 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen uil met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee hardhouten gesneden boeddhistische figuren. Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.
Groot hardhouten Indonesisch houtgesneden figuur. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot Chinees hardhouten gesneden figuur. Man met perziken en granaatappels. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Amerikaanse ijzeren beeldengroep. Voorstelling met jagers in beren-gevecht. Op smeedijzeren standaard. Circa 1930. Afmeting: 109 x 27 x 38 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen beeld. Smid met aambeeld op natuursteen. Circa 1920. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart-marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee bronzen kraanvogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur met onduidelijk monogram. Man met kelk. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen met zwart-marmeren boekensteun. Tortelduif. 21e Eeuw. Draagt de signatuur van Francois Pompou. Afmeting: 27 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolychromeerde terracotta bustes. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaas met putti en marmeren basement. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken figuren. 1x Man met doedelzak. 1x Man met tamboerijn. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Kleine bronzen ijsbeer. Art deco. Circa 1930. Ongesigneerd. Wie weet meer? Afmeting: 6,7 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Zittende panter. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 37 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen duif op zwart marmeren basement. Art deco-stijl. Draagt signatuur Coenrad. Afmeting: 30,5 x 30 x 10 cm. In goede staat.