Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Bronzen zwavelstokhouder
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse bronzen zwavelstokhouder. Huwelijk. Man met trap + regenton. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur (Shiva)
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur. Zittend meisje met hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hinde
Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen hinde op zwart marmeren basement. Art deco. Met signatuur Sinko. Waarschijnlijk Andras Sinko, 1901 - 1976. Circa 1930 - 1940. Chips basement. Afmeting: 30 x 51 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, 1900
Resultaat: 160 EUR

Bronzen beeld, Uil op tak
Resultaat: 110 EUR

Bronzen uil met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Beeld (Indonesië)
Resultaat: 170 EUR

Twee hardhouten gesneden boeddhistische figuren. Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.

Hardhouten beeld, (Indonesië)
Startprijs 250 EUR

Groot hardhouten Indonesisch houtgesneden figuur. Boeddhistisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld
Resultaat: 100 EUR

Groot Chinees hardhouten gesneden figuur. Man met perziken en granaatappels. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Amerikaanse beeldengroep, 1930
Startprijs 650 EUR

Amerikaanse ijzeren beeldengroep. Voorstelling met jagers in beren-gevecht. Op smeedijzeren standaard. Circa 1930. Afmeting: 109 x 27 x 38 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Resultaat: 300 EUR

Beeldje, Smid met aambeeld
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen beeld. Smid met aambeeld op natuursteen. Circa 1920. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Bronzen sculptuur op zwart-marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Twee bronzen kraanvogels
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen kraanvogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Modern bronzen figuur
Resultaat: 70 EUR

Modern bronzen figuur met onduidelijk monogram. Man met kelk. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Tortelduif
Startprijs 95 EUR

Bronzen met zwart-marmeren boekensteun. Tortelduif. 21e Eeuw. Draagt de signatuur van Francois Pompou. Afmeting: 27 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Twee antiek bustes, H 36 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke gepolychromeerde terracotta bustes. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen vaas met putti, H 32 cm.
Startprijs 120 EUR

Gesigneerde bronzen vaas met putti en marmeren basement. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Engels gestoken figuur
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken figuren. 1x Man met doedelzak. 1x Man met tamboerijn. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Boogschutter
Startprijs 550 EUR

Bronzen beer, 1930
Resultaat: 60 EUR

Kleine bronzen ijsbeer. Art deco. Circa 1930. Ongesigneerd. Wie weet meer? Afmeting: 6,7 cm. In goede staat.

Bronzen panter
Startprijs 900 EUR

Bronzen figuur. Zittende panter. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 37 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Duif
Startprijs 150 EUR

Bronzen duif op zwart marmeren basement. Art deco-stijl. Draagt signatuur Coenrad. Afmeting: 30,5 x 30 x 10 cm. In goede staat.