Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Bronzen figuur
Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen figuur. Gesigneerd Josef Cantré. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen Tibetaanse boeddha
Startprijs 80 EUR

Oude bronzen Tibetaanse boeddha op drie poten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Houtgestoken buste, 1959
Startprijs 60 EUR

Oostenrijkse houtgestoken buste uit 1959. Moroder Mayrhofen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

G. Maxim art deco figuur
Startprijs 130 EUR

Antieke bronzen figuur
Startprijs 200 EUR

3x Oosters snijwerk (Bali)
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Oosterse snijwerken. Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 62 cm. In goede staat.

2x Franse figuren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

2x Franse figuren, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 900 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Rodin. Naar origineel voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Condor
Startprijs 275 EUR

Bronzen condor op zwart-marmeren basement. Art deco-stijl. 21e Eeuw. Draagt de signatuur Quellires. Afmeting 24 x 41 x 23 cm. In goede staat.

Hardhouten figuur, H 46 cm.
Startprijs 250 EUR

Groot hardhouten fijngesneden figuur met fabeldieren. Draak + aap. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Hardhouden figuur, H 59 cm.
Resultaat: 225 EUR

Groot hardhouten fijngesneden Indonesisch figuur met fabelwezen. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 21,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur. Wandelaar/marskramer met rugzak. Mogelijk door Kip te Oldenzaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Circa 1900. 1x Twee jongens. 1x Meisje met kittens, R.W. Lange, 1879 - 1944. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Resultaat: 125 EUR

Twee bronzen figuren. 1x Burkiva Faso figuur. 1x Omhelzing, Firma Hari. Afmeting: H 26 - 43 cm. In goede staat.

Kavel met zes figuren
Resultaat: 80 EUR

Zes metalen figuren. 1x Brons, man met tabakspijp. 5x Figuren van natuursteen met metaal. Door Ad v/d Brink 1944. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Lot figuren (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien diverse figuren van messing en metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Grote marmeren panter
Startprijs 1.250 EUR

Zeer grote marmeren panter. Art deco-stijl. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 60 x 13 cm. In goede staat.

Drie design eenden Elli Male Volti
Resultaat: 50 EUR

Drie Italiaanse Elli Male Volti design eenden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 100 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. Jongen met afgeschoten wild. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Gesigneerd antiek beeld, 1900
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur, Griekse dame
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Griekse dame op stoel. Door Aubert. Antoine Pierre Aubert. 1853 - 1912. Afmeting: 31 x 37 x 18 cm. In goede staat.

2x Chinese jade tempelleeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinese jade tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Frans beeld, Smid bij aambeeld
Startprijs 140 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Smid bij aambeeld. Op houten sokkel. Getiteld: Industry. Afmeting: 68 cm. In goede staat.