Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Roy Lichtenstein, Marilyn Monroe
Resultaat: 275 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 26/199. Nadruk. Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Lot antieke gravures (11 x)
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd, Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen
Startprijs 650 EUR

Omgeving Cor Bouter of A.M. Gorter. Echter, ongesigneerd. Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

2x Jacob Gildor, 2x Vrouwen voorstelling
Startprijs 300 EUR

Twee werken van Jacob Gilder. Israël 1948. Twee vrouwen voorstellingen. Olieverf op linnen + aquarel op papier. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Jiri Anderlé, Appasionata
Resultaat: 1.400 EUR

Groot werk van Jiri Anderlé, 1976. 1936 - . Tsjechië. Nr. 9/70. Titel: Appasionata, Venovjno mie zene milade. Ets op papier. Afmeting: H 78 x B 105 cm. In goede staat.

Alex Wagner, Wagenrennen
Startprijs 120 EUR

Alex Wagner. Toegeschreven aan Alexander von Wagner. 1838 - 1919. Wagenrennen im Zirkus. Maximus zu Rome. Sepia op papier. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram P.O., Abstract
Resultaat: 100 EUR

Monogram P.O. 20e Eeuw. Abstract figuratieve voorstelling. Houtskool op papier. Afmeting: H 46 x B 36 cm. In goede staat.

Lot antieke gravures (10x)
Startprijs 100 EUR

A. Timmermans, Oosterse stadswal
Resultaat: 100 EUR

A. Timmermans. Circa 1950. Oosterse stadswal met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Winters riviergezicht
Resultaat: 500 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Winters riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Ids Wiersma, Gezicht op Holwerd
Resultaat: 100 EUR

Ids Wiersma. 1878 - 1965. Gezicht op Holwerd. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Aarbeien op tinnen bord
Startprijs 80 EUR

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Startprijs 250 EUR

F. H. Bach, Heren portret
Resultaat: 130 EUR

Fransiscus Hermanus Bach. 1865 - 1956 Groningen. Heren portret. Sepia kleur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 26,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Paardenkar in de regen
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Paardenkar in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.

H. Custers, Hanengevecht
Startprijs 150 EUR

H. Custers. 1918. Hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.

J.E. Akkeringa, Droogdok met platbodem Leidschendam
Resultaat: 200 EUR

Johannes Akkeringa, 1940. Droogdok met platbodem en arbeider Leidschendam. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x 29 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Flatgebouw
Resultaat: 300 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Houten reliëf. 60er Jaren. Titel: Flatgebouw. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij Klaas Bernink. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Fabriekswerf
Resultaat: 275 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Ongesigneerd. Fabriekswerf. Inclusief taxatierapport. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij kunstenaar. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 46 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Herderin voert schapen
Startprijs 350 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Herderin voert schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 36 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Drie vrouwen
Startprijs 650 EUR

Walasse Ting. 1929 - 2010. print/lithografie. Drie vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 156 x B 83 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dame van lichte zeden
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Johannes Garst, Surrealistisch landschap
Startprijs 60 EUR

Johannes Garst, 1980. Beerzeveld 1950 - . Surrealistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kruisbessen
Resultaat: 90 EUR