Roy Lichtenstein. Nr. 26/199. Nadruk. Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Omgeving Cor Bouter of A.M. Gorter. Echter, ongesigneerd. Boerin bij bloeiende fruitbomen en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Gilder. Israël 1948. Twee vrouwen voorstellingen. Olieverf op linnen + aquarel op papier. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.
Groot werk van Jiri Anderlé, 1976. 1936 - . Tsjechië. Nr. 9/70. Titel: Appasionata, Venovjno mie zene milade. Ets op papier. Afmeting: H 78 x B 105 cm. In goede staat.
Alex Wagner. Toegeschreven aan Alexander von Wagner. 1838 - 1919. Wagenrennen im Zirkus. Maximus zu Rome. Sepia op papier. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram P.O. 20e Eeuw. Abstract figuratieve voorstelling. Houtskool op papier. Afmeting: H 46 x B 36 cm. In goede staat.
A. Timmermans. Circa 1950. Oosterse stadswal met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Ids Wiersma. 1878 - 1965. Winters riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Ids Wiersma. 1878 - 1965. Gezicht op Holwerd. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Fransiscus Hermanus Bach. 1865 - 1956 Groningen. Heren portret. Sepia kleur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 26,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Paardenkar in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
H. Custers. 1918. Hanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 60 cm. In goede staat.
Johannes Akkeringa, 1940. Droogdok met platbodem en arbeider Leidschendam. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x 29 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Houten reliëf. 60er Jaren. Titel: Flatgebouw. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij Klaas Bernink. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Ongesigneerd. Fabriekswerf. Inclusief taxatierapport. Herkomst nalatenschap. Direct gekocht bij kunstenaar. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 46 cm. In goede staat.
Henk Leurs. 1890 - 1956. Herderin voert schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 36 cm. In goede staat.
Walasse Ting. 1929 - 2010. print/lithografie. Drie vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 156 x B 83 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Johannes Garst, 1980. Beerzeveld 1950 - . Surrealistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.