Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Pol Dom, Scheveningen
Resultaat: 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Scheveningen. Gouache op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Ikoon (Russische feestdagen)
Resultaat: 150 EUR

R. Ravnikov, Vaas met tulpen
Startprijs 60 EUR

R. Ravnikov. 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Johanna Huderswijk? Berglandschap
Resultaat: 60 EUR

Johanna Huderswijk? Berglandschap met rivier en koeien. Duitse of Engelse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Damesportret
Startprijs 40 EUR

Damesportret. 19e Eeuw. Met vergulde ovale lijst. Overgeschilderde foto. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Heinrich Christ, Half naakte jonge dame
Resultaat: 50 EUR

Heinrich Christ. Münchener Schule. Duitse School. Half naakte jonge dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In goede staat.

Geschilderd ikoon
Resultaat: 70 EUR

Handgeschilderd ikoon met goud decor. 20e Eeuw. Griekenland. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

Duyk, Parkgezicht met kip en haan
Resultaat: 100 EUR

Duyk. Toegeschreven aan Francois Duyk. 19e Eeuw. Belgische School. Parkgezicht met kip en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 69 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuur in wijnkelder
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Figuur in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgt,
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Burgt. Circa 1920. Vissersvrouw in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

A. Vorstemans, Avondlandschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

A. Vorstermans. Circa 1930. Avondlandschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

H. van Ingen, Koe bij drenkplaats
Resultaat: 350 EUR

Hendrik van Ingen, 1891. 1833 - 1898. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap bij Oosterbeek
Resultaat: 90 EUR

Antoon Markus 1943. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Bernardus Arps, Landschap met zandpad en paardenkar
Startprijs 180 EUR

Bernardus Arps. 1865 - 1938. Landschap met zandpad en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Landschap met beek
Resultaat: 325 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat.

H. van Ingen, Twee koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR

Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Landschap met twee koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Monogram A.G.H., Boerderij met zonnebloemen
Resultaat: 40 EUR

Monogram AGH. 20e Eeuw. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap met boerderijen bij Oosterbeek
Resultaat: 50 EUR

Antoon Markus, 1925. 1870 - 1955. Landschap met boerderijen bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Wandelaar op winter landpad
Resultaat: 60 EUR

Johannes Josephus Garjeanne. 1860 - 1930. Wandelaar op winters zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

Xeno Münninghoff, Zomers landschap
Resultaat: 275 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Zomers landschap met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.

Anna Adian, Le Rendez Vous
Startprijs 300 EUR

Anna Adian. Franse School. Titel: Le Rendez Vous. 2005. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.

Daro, Abandano
Startprijs 90 EUR

Daro. '80. Nummer 13/56. Braziliaanse School. Titel: Abandano. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 36 cm. In goede staat.

Philip Windt, Wintergezicht
Startprijs 120 EUR

Philip Windt. 1847 - 1921. Wintergezicht met moeder en kind onder straatlantaarn. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 c B 30 cm. In goede staat.

A. de la Riviere, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Adriaan de la Riviere. 1857 - 1941. Stilleven met krant, olielamp en kinderschoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.