Pol Dom. 1885 - 1978. Scheveningen. Gouache op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
R. Ravnikov. 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Johanna Huderswijk? Berglandschap met rivier en koeien. Duitse of Engelse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Damesportret. 19e Eeuw. Met vergulde ovale lijst. Overgeschilderde foto. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Heinrich Christ. Münchener Schule. Duitse School. Half naakte jonge dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 29 cm. In goede staat.
Handgeschilderd ikoon met goud decor. 20e Eeuw. Griekenland. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Duyk. Toegeschreven aan Francois Duyk. 19e Eeuw. Belgische School. Parkgezicht met kip en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 69 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Figuur in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
W. v.d. Burgt. Circa 1920. Vissersvrouw in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
A. Vorstermans. Circa 1930. Avondlandschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen, 1891. 1833 - 1898. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Antoon Markus 1943. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Bernardus Arps. 1865 - 1938. Landschap met zandpad en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Landschap met twee koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Monogram AGH. 20e Eeuw. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1925. 1870 - 1955. Landschap met boerderijen bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Johannes Josephus Garjeanne. 1860 - 1930. Wandelaar op winters zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Zomers landschap met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Anna Adian. Franse School. Titel: Le Rendez Vous. 2005. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Daro. '80. Nummer 13/56. Braziliaanse School. Titel: Abandano. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 36 cm. In goede staat.
Philip Windt. 1847 - 1921. Wintergezicht met moeder en kind onder straatlantaarn. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 c B 30 cm. In goede staat.
Adriaan de la Riviere. 1857 - 1941. Stilleven met krant, olielamp en kinderschoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.