Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Twee delen antiek Meissen
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek Meissen porselein. Duitsland. Bloem decor. Knauf, 1e Wahl. Eén chip schenkkan, goud sleets, deksel verregeling chips. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Majolica bloempot
Resultaat: 80 EUR

Antieke majolica bloempot. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 29 cm. In goede staat.

Lot porselein (3x)
Resultaat: 30 EUR

Meissen presenteertablet
Resultaat: 1.000 EUR

Drie Italiaanse vazen, H 25 - 31,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie Italiaanse polychrome fayence vazen. Neo renaissance. Gesigneerd Marotti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 - 31,5 cm. In goede staat.

Lot plateel + Imari bord
Startprijs 60 EUR

Drie delen Delfts
Resultaat: 110 EUR

Drie delen Delfts fayence. Gemerkt de Porceleyne Fles. Eerste helft 20e eeuw. Bij vaas één randschilfer, rest goed. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Japans kaststel
Resultaat: 70 EUR

Vier-delig Japans Samson porseleinen miniatuur kaststel met floraal/familiewapens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 - 15,5 cm. In goede staat.

3x Western Germany vazen
Startprijs 60 EUR

Drie oude 60-er jaren Western Germany geglazuurde keramieken vazen. Alle drie genummerd. Afmeting: H 34 - 38 cm. In goede staat.

Lot porseleinen beelden (6x)
Resultaat: 90 EUR

Bernard Giertz schenkkan
Startprijs 45 EUR

Duitse jaren '50 steengoed schenkkan van Bernard Gietz Adendorf Bonn. Floraal decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Twee delen modern keramiek. Brons + goudkleurig. Gemerkt Dali? 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Twee Duitse porseleinen beelden
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Circa 1920. Bock Wallendorf. 1x Doedelzalspeler, gerestaureerd. 1x Lier instrumentspeelster, goed. Afmeting: 18 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen inktstel
Resultaat: 70 EUR

Antiek Engels inktstel van porselein met figurengroep. Schaakspel. Circa 1900. Gerestaureerd. Afmeting: 19 x 20 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x Delfts fayence (divers)
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Delfts fayence, van de Porceleijne Fles. Onder andere; vier borden (divers) + één vaas (haarlijn vaasrand). Afmeting: 18 - 36 cm. In goede staat.

5x Aardewerk
Startprijs 70 EUR

Vijf delen etnografisch aardewerk. Onder andere met polychromie. Afrika? Afmeting: 14 - 33 cm. In goede staat.

Albarello 1696
Resultaat: 1.000 EUR

Italiaanse Albarello
Startprijs 250 EUR

Italiaanse polychrome apothekerspot met medaillon. Albarello, naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 21cm. In goede staat.

Sevres-stijl tafelschaal
Startprijs 150 EUR

Porseleinen tafelschaal in de stijl van Sevres. Figuren/floraal/goud decor, met brons. Afmeting: 29 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 28 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke majolica bloempot met baars/mossel decor. Nr. 217/1. Haarscheur. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Tabakspot Brussel
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Brusselse fayence tabakspot met messing deksel. Tabac de Vincent. Met leeuwenkoppen en figuren decor. Afmeting: 39 x 23 cm. In goede staat.