Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinderschommelwieg 4240
Kinderschommelwieg
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek eiken 'Sonnenschrank' 4241
Antiek eiken 'Sonnenschrank'

Resultaat:

250 EUR

Ovale spiegel, 60 x 50 cm. 4242
Ovale spiegel, 60 x 50 cm.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Speeltafel, 1860 4243
Speeltafel, 1860

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Garderobe met tegels + spiegel 4244
Garderobe met tegels + spiegel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Geëboniseerde zuil 4245
2x Geëboniseerde zuil

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Mahonie tafel, 1860 4246
Mahonie tafel, 1860

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuws tabernakel secretaire 4247
18e Eeuws tabernakel secretaire

Resultaat:

2.000 EUR

Noten penantkast, 1880 4248
Noten penantkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Davenport meubelstuk 4249
Davenport meubelstuk
Startprijs 180 EUR
Tafel met 8 tegels 4250
Tafel met 8 tegels
Startprijs 70 EUR