Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Antieke Leune vaas, 1910
Startprijs 180 EUR

Antieke glazen jugendstil vaas. Groen gesatineerd. Gesigneerd Leuve Frankrijk. Met decor van tropische vogels. Circa 1910. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Italiaanse design vaas
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse glazen design vaas met glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 26 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glaswerk (7x)
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen divers oud/antiek glaswerk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke glazen jugendstil bolvaas met chinoiserie floraal goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 13 cm. Bovenrand binnenkant haarlijnen die niet tot buitenkant doorlopen. In redelijk/goede staat.

Negentien drinkglazen
Startprijs 100 EUR

Lot van 19 diverse antieke glazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Boheems glazen vaas, H 20,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Een vroeg 20e eeuw Boheems glazen vaas met goud/floraal decor. Ontwerp Julius Mühlhaus, voor Glashütte Haida Steinschönau. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Dikwandige Chinese of Japans glazen vaas met signatuur + geisha's in tuin decor. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie delen 19e eeuws glaswerk. 1x Boerenjongens dekselpot + sleef. 2x Mondgeblazen karaf met stop. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.

Lot Eisch glaswerk (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee dikwandige glazen vazen. 1997. Door Erwin Eisch. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Resultaat: 130 EUR

Moderne glazen glasfusing sculptuur. Hoofd met lippen, neus, ogen en haar. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Glazen plaque, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke glazen plaque. Jugendstil. Circa 1900. Ongesigneerd. Dansende nimfen. Afmeting: 20 x 30,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Lot glas, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; Bohemen kristal, divers geëtst, floraal/figuren decor. Afmeting:15 - 24 cm. In goede staat.

Divers glaswerk (8x)
Startprijs 80 EUR

Acht delen oud/antiek glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; rookglas, art deco, paper weight, persglas et cetera. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Glazen panter murano glas
Startprijs 100 EUR

Grote glazen Italiaanse Murano panter. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 49 x 15 cm. In goede staat.

4x Glazen designvogel
Resultaat: 40 EUR

Vier glazen vogels. Murano? + Villeroy & Boch. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (4x)
Resultaat: 40 EUR

Glazen design vaas, H 37,7 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne glazen vaas. Floraal/goudkleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37,7 cm. In goede staat.