Borduurwerk in 19e eeuwse vergulde houten rococo lijst. Eén stukje mist. Afmeting: H 56 x B 49 cm. In goede staat.
Borduurwerk in 19e eeuwse vergulde barok lijst. Afmeting: H 52 x B 45 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren renaissance haardplaat met figuren/putti en hoorn des overvloeds decor. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Lot messing tafelbellen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere dames in klederdracht en manneke pis. Afmeting: H 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen art nouveau fotolijsten. Circa 1910. Door Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
Twee antiek marmeren tafellampen met vergulde bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke jugendstil Cristal koffiemolen. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; mahoniehout, messing en ijzer. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Vier antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; messing, hout en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Vier antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; messing, hout en vernikkeld. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; messing, ijzer, hout en emaille. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; messing, notenhout en blik. Circa 1900. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Russische samovaar. Vier-delig. Elektrisch, plated, handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke bruin-lederen dokterstas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 51 x 27 cm. In goede staat.
Metalen kledingrek met antieke doopjurken met kant. Circa 1900. Afmeting: 140 x 84 x 40 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke Leitz Wetzlar D.R.P. microscoop met 7x extra opticas. Nr. 2258278. Zwart metaal + messing. Duitsland. Afmeting: 36 x 20 x 23 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met brons. Floraal/putti decor. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oude koperen hanglantaarn. Zeskantig. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 94 x 61 x 53 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kisten met floraal zweepslag decor. Jugendstil. Circa 1900. Bodemmerk T en bodemmerk R. Afmeting: 14 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen jardiniere in jugendstil-stijl, met zweepslag decor en vrouwenbuste. 20e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 5,9 x 17 cm. In goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden, figuren voorstelling + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61cm In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tafelschaal met dolfijn en porseleinen schaal met florale beschildering. Afmeting: H 53 x Ø 37,5 cm. In goede staat.
Apart meetinstrument met compas. Ahrend 7312. Circa 1920. Afmeting: 10 x 17 x 14 cm. In goede staat.