Grote messing kerkelijke kaarskandelaar in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 107 cm. In goede staat.
Geëboniseerde houten mandoline met parelmoer-inleg + speeldoos. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse kolenkitten van gietijzer. Circa 1880. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Antiek tinnen inktstel. 18e Eeuw. Johan Eberhard Ronstat. Bodemmerk. Afmeting: 10 x 26 x 15,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws tinnen presenteer tablet + tinnen dekselterrine. Bodemmerk. Afmeting: 61 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke vuurvergulde bronzen kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. In originele ongereinigde staat. Vuurverguld + gebruneerd. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse, neogotische, kerkelijke wandpiedestal t.b.v. Heilig beeld. Afmeting: 43 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Verzamelboek De Toetanchamon Tentoonstellings uitgave in 23 K goud zegels. Circa 30 stuks in plastic folie. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 17 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws presenteerblad met floraal intarsia. Diverse houtsoorten. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke plaquette. 10 Mei 1940, Ik kwaak, gebroken vleugels, onsterfelijke roem. Gips gepolychromeerd. Afmeting: 36 x 25,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke messing met bronzen lampenvoet, voorzien van diverse putti's. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen barok kaarskandelaren met heilig hart en cherubijnkoppen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Bijzondere kobalt blauwe porseleinen pronkbokaal met vergulde bronzen monturen + ramskoppen. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote porseleinen vaas met bronzen montuur en floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Messing zakkroonluchter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 35 cm. In goede staat.
Italiaanse drie-lichts messing lampenvoet met marmer. Neo renaissance. Met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Duitse scheepsbarometer + thermometer van het merk Schatz. Materiaal: messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.