Jardiniere van messing. Circa 1920. Art deco. In de stijl van Christopher Dresser. Afmeting: 12 x 18 x 14 cm. In goede staat.
4x Oude/antieke Afrikaanse etnografico. Houten figuren et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x B 95 cm. In goede staat.
Drie delen plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: opengewerkt dienblad + twee kaarskandelaren. Afmeting: 24,5 - 36 cm. In goede staat.
Groot plated dienblad met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 37 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse wandkandelaar van messing. Barok. Afmeting: 38 x 20 x 45 cm. In goede staat.
Messing bureaulamp met groen-glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke koperen samovaar kraantjeskan met hengsels. Circa 1900. Afmeting: H 45,5 cm. Kleine deukjes. In redelijk/goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kopergeslagen borstelkastje met spiegel. 1x Heilig kruis achter bolglas, 1900. 1x Heilig kruis met bronzen corpus Christi, 1920. Afmeting: 42 - 64 cm. In goede staat.
Antieke Japanse inktpot van brons, bewerkt, met dieren decor. Meiji. Circa 1900. Afmeting: 19 x 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Antieke brons vergulde Franse tafellamp met Jeanne 'd Arc. Gemaakt van kaarskandelaar. Afmeting: H 41cm.
Drie antieke Franse bronzen charles dix kaarskandelaren. Eén bobeche mist. Circa 1830. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.
Drie antieke dekseldozen met origineel messing beslag + sloten. Mahonie + teak. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse diorama's met kunstbloemen. 1x Ovaal met bolglas. 1x Rechthoekig met vlakglas. Afmeting: 38 -41 cm. In goede staat.
Twee massief marmeren cassolettes met bronzen ornamenten/monturen en ramskoppen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws verguld messing reisnecessaire met inhoud (11 delen). Louis quinze, met figuren decor. Circa 1760. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren paraplu-standaard. Circa 1900. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten theekist met twee compartimenten, messing beslag + wortelnoten deksels. Circa 1880. Afmeting: 14 x 22 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde Franse tinnen pronk dekselbokaal met floraal/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten louis quinze theekist met origineel slot + beslag. Afmeting: 14 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Lot zilveren penningen/medailles. Divers. Holland. Onder andere; 4x motorsport, 30er-jaren. 1x Prijs Hoenderen. Afmeting: 2,5 - 7 cm. In goede staat. ca 145 gram.
Oude/antieke Oosterse bronzen wierookbrander met olifantenkoppen en draak. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse boulle theekist met aan de zijkant een lade. Afmeting: 14 x 14 x 13 cm. In zeer goede staat.