Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels staand horloge, H 270 cm. 3500
Engels staand horloge, H 270 cm.
Startprijs 5.000 EUR
Verkocht
Antieke Graham precisie regulateur, 1900 3501
Antieke Graham precisie regulateur, 1900

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Franse boulle pendule, 1860 3502
Franse boulle pendule, 1860

Resultaat:

1.300 EUR

Lenzkirch tafelklok, 1890 3503
Lenzkirch tafelklok, 1890
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Engelse bracketklok onder stolp 3504
Engelse bracketklok onder stolp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse staartklok 3505
18e Eeuwse staartklok

Resultaat:

1.050 EUR

Franse strijdwagen pendule, 1880 3506
Franse strijdwagen pendule, 1880
Startprijs 350 EUR
Grote Franse cartelklok 3507
Grote Franse cartelklok
Startprijs 1.900 EUR
Amsterdams staand horloge, 1740 3508
Amsterdams staand horloge, 1740
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Duitse datumregulateur, 1890 3509
Duitse datumregulateur, 1890

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Duitse staande klok, 1900 3510
Duitse staande klok, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zaagklok 3511
Zaagklok

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3-Gewichts regulateur, 1860 3512
3-Gewichts regulateur, 1860

Resultaat:

550 EUR

18e Eeuwse staande klok, 1740 3513
18e Eeuwse staande klok, 1740
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Franse boulle klok op console (religieus), 1700 3514
Franse boulle klok op console (religieus), 1700

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1850 3515
3-Delig Frans klokkenstel, 1850

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Friese kortstaartklok 3516
Friese kortstaartklok

Resultaat:

300 EUR

Friese stoelklok, 1880 3517
Friese stoelklok, 1880
Startprijs 100 EUR
Franse boulle pendule, 1870 3518
Franse boulle pendule, 1870
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Franse Carrara pendule, 1880 3519
Franse Carrara pendule, 1880

Resultaat:

400 EUR

Zeldzame antieke Franse reiswekker, 1890 3520
Zeldzame antieke Franse reiswekker, 1890
Startprijs 1.800 EUR
Weense snaarregulateur, 1880 3521
Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 200 EUR
Duitse vrijslinger 3522
Duitse vrijslinger
Startprijs 225 EUR
Engelse staande klok, H 235 cm. 3523
Engelse staande klok, H 235 cm.
Startprijs 300 EUR