Antieke Franse louis seize pendule van marmer, met Jeanne d'Arc. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Craquelé in wijzerplaat. Slinger mist. Verder in goede staat. Afmeting: 34 cm.
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met zeer goede originele vergulding. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39,5 x 30 x 9,5 cm. In goede staat.
Schwarzwalder klok (wekkerfunctie). 19e Eeuw. Duitsland. Niet getest. Afmeting: 40 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Circa 1870. Afmeting: 50 x 41 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse Samuel Marti glaspendule met facet geslepen ovaal glas. Jugendstil. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, knikslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met datum-aanduiding + maanstand. Door Dolly Roltsen Halton. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 223 cm. In goede staat.
Elektrische National tijdklok in eikenhouten kast. Circa 1900. Deel voorfront mist. Functie niet getest. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme tafelklok met brons. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse reiswekkers van messing. Circa 1900. Eén wekker goed. Eén wekker defect. Functies niet getest. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten klokkast met schilderij en terracotta beeld. Beeld beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 40 x 25 cm. In matige staat.
Twee antieke wekkers. Circa 1900. 1x Vernikkeld met speeldoos. 1x Compositie metaal met jachthond. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met horloge uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. Enkele chips. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 145 cm. In goede staat.