Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

3-Delig Frans klokkenstel, 1860
Startprijs 1.850 EUR

Antieke pendule 'Jeanne d'Arc', 1800
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse louis seize pendule van marmer, met Jeanne d'Arc. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Craquelé in wijzerplaat. Slinger mist. Verder in goede staat. Afmeting: 34 cm.

Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.350 EUR

Prachtige Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met zeer goede originele vergulding. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39,5 x 30 x 9,5 cm. In goede staat.

Friese kortstaart klok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder klok (met wekker)
Startprijs 50 EUR

Schwarzwalder klok (wekkerfunctie). 19e Eeuw. Duitsland. Niet getest. Afmeting: 40 x 26 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Circa 1870. Afmeting: 50 x 41 x 17 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 300 EUR

Notarisklok
Resultaat: 90 EUR

Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Staand horloge, 1780
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Franse Brocot pendule, 1890
Startprijs 275 EUR

Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse Samuel Marti glaspendule, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse Samuel Marti glaspendule met facet geslepen ovaal glas. Jugendstil. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, knikslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Resultaat: 50 EUR

Engelse staande klok, H 223 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met datum-aanduiding + maanstand. Door Dolly Roltsen Halton. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 223 cm. In goede staat.

Elektrische tijdklok, 1900
Startprijs 60 EUR

Elektrische National tijdklok in eikenhouten kast. Circa 1900. Deel voorfront mist. Functie niet getest. Afmeting: 88 cm. In redelijke staat.

Tafelklok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten historisme tafelklok met brons. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse reiswekker
Startprijs 160 EUR

Twee antieke Franse reiswekkers van messing. Circa 1900. Eén wekker goed. Eén wekker defect. Functies niet getest. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke klokkast met beeld + schilderij, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke houten klokkast met schilderij en terracotta beeld. Beeld beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 40 x 25 cm. In matige staat.

Twee antieke wekkers, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee antieke wekkers. Circa 1900. 1x Vernikkeld met speeldoos. 1x Compositie metaal met jachthond. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met horloge uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. Enkele chips. In redelijke staat.

Engelse pubklok Ø 38 cm.
Resultaat: 40 EUR

Friese klok
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Franse comtoise wandklok
Resultaat: 80 EUR

Frans klokkenstel, 1930
Resultaat: 225 EUR