Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Franse pendule, 1920
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse marmeren art deco pendule met messing fazanten. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 23 x 37 x 11,5 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1925
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse marmeren art deco pendule met bronzen meeuw. Door E. Fevre. Circa 1925. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 x 44 x 13 cm. In zeer goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok van eikenhout. Met maanstand, wekker, en datum-aanduiding. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Kienzle regelateur
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse pendule, 1800
Startprijs 700 EUR

Antieke Franse louis seize marmeren pendule. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 56 cm. In goede originele staat.

Antieke wandklok in vorm van beddepan
Resultaat: 50 EUR

Antieke wandklok van messing, in de vorm van een beddepan. Circa 1900. Opdraaiveer is goed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Twee Franse bakkersklokken
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. 1x Keramiek. 1x Metaal. Niet getest. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Twee Franse bakkersklokken
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. 1x Keramiek (barst). 1x Metaal. Niet getest. Afmeting: 32 - 35 cm. In redelijke staat.

Twee antieke klokken
Startprijs 60 EUR

Lot Chinese wekkers (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie Chinese wekkers met chroom. 3x Automaat. 60er-Jaren. Werkend. Afmeting: Ø 11 - 12 cm. In goede staat.

Engelse bracketklok, 1820
Startprijs 750 EUR

Franse palisander kolomklok
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Franse kolompendule met getorste zuilen. Louis Philippe. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Frans marmeren klokkenstel
Startprijs 120 EUR

Antiek zwart marmeren klokkenstel met kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Duitse wandklok, 1890
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse wandklok met emaille cartouches. Gemaakt van notenhout. Met vergulde bronzen monturen. Circa 1890. Historisme. Weekloper. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat latere beschildering. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startprijs 900 EUR

Franse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse één-wijzerige lantaarnklok met slagwerk van twee hamers op bel + ankergang. Fouguet j.r. A. Nancy. Met emaille cartouches. Afmeting: 40 x 19 x 19 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 600 EUR

Antiek, Frans bronzen klokkenstel met jonge faunen. Circa 1880. Deels gebruneerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Deels gebruneerd. In ongereinigde goede staat. Afmeting: 21 - 22 cm.

Antieke Engelse elektrische klok
Resultaat: 550 EUR

Antieke Engelse elektrische Eureka klok. Patent No. 14614 - 1906 - No. 2693. Met decentrale secondenwijzer, magneet pendule. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Resultaat: 50 EUR

Franse stijl wandklok
Resultaat: 90 EUR

Franse stijl wandklok. Door Warmink met harpslinger + emaille wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x Ø 26 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1850
Startprijs 180 EUR

2x Klokkast met figuur
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Amerikaanse Diecast klokkasten met polychromie. Ongerestaureerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 42 cm. In redelijk/goede staat.