56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Art Deco figuur, Liggende panters
Startprijs 900 EUR

Groot art deco figuur. Circa 1920. Liggende panters op rood marmeren basement. Afmeting: 35 x 86 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen panter naar Bugatti
Startprijs 1.000 EUR

Grote bronzen panter naar Bugatti. Nagietsel. Gegraveerd B + Paris. Afmeting: 22 x 47 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen olifant met drie koppen
Resultaat: 170 EUR

Grote Oosterse bronzen olifant met drie koppen + figuren met scepters. Deels verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 36 x 33 cm. In goede staat.

Mariabeeld, H 75 cm.
Startprijs 150 EUR

2x Bronzen boeddha figuren, H 19 - 25 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee Oosterse bronzen boedha figuren. 1x Geisha. 1x Figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur naar Bugatti
Startprijs 600 EUR

Bronzen figuur naar Bugatti. Jong hert. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 26 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 64 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot bronzen figuur. Dansende luitspeler. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Resultaat: 950 EUR

Antiek bronzen figurengroep op zwart marmeren basement door Hans Guradze, 1861 - 1922. Boer met paardenspan. Afmeting: 23 x 49 x 12,5 cm. In goede staat.

Buste op sokkel + zuil, H 111 cm.
Startprijs 150 EUR

Oude terracotta buste naar David van Michelangelo. Gemonteerd op een rood marmeren sokkel en staande op een houten witte zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 32 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Oosters bronzen boeddha figuur (Tara) op lotusbloem. Shiva. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen gorilla aap, H 55 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote bronzen gorilla aap. Mooie patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Sculptuur, Napoleon
Resultaat: 80 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Napoleon Bonaparte. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Vijf houten olifanten met been
Startprijs 70 EUR

Vijf Afrikaanse hardhouten olifanten met been. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Vier houten beelden
Startprijs 60 EUR

Vier diverse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Bestaande uit; twee olifanten, stier, Balinees beeld. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Dansende naakte dame
Startprijs 650 EUR

Antiek bronzen figuur. Dansende naakte dame. Gesigneerd Duray. Geplaatst op marmeren basement. Gebruikssporen vergulding. Afmeting: H 51cm. In goede staat.

Houten engel
Startprijs 50 EUR

Houtgestoken engel met bazuin. 20e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

M. Dudzai?, Granieten sculptuur
Resultaat: 425 EUR

Grote granieten sculptuur. Gesigneerd M. Dudzai? 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 47 x 11 cm. In goede staat.

Twee antieke boekensteunen
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke boekensteunen met karibu's op marmeren basement. Gesigneerd v.d. Voorde. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen tijger
Resultaat: 120 EUR

Koud beschilderde bronzen tijger. 21e Eeuw. Afmeting: 11 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Twee bronzen boeddha's
Resultaat: 2.250 EUR

Twee bronzen kraanvogels, H 40 - 80 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee grote bronzen kraanvogels met groene patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 80 cm. In goede staat.

Twee van lindenhout gestoken engelen
Startprijs 850 EUR

Twee antieke van lindenhout gestoken renaissance engelen. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 128 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot houtgesneden Maria beeld met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 128 cm.In goede staat.