Lucebert, 1962. Titel: Vrienden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Espen Greger Hagen. 1964 - 2008. Sting bee. Acryl op linnen. Afmeting: H 160 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Sluijters. 1881 - 1957. Baby. Tekening. Verso origineel etiket. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Avondstemming Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '95. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Titel: Recontre. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis Guillaume van Beverloo. Corneille '98. 1922 - 2010. Nummer 91/200. Vrouw met kat en duif. Titel: Complicité. Lithografie op papier. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. Havengezicht Rotterdam met graansilo's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J.G. den Hengst. 1904 - 1983. Torensluis Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Naar J. Klombeck. Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Lezende vrouw zittend bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw zittend in tuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd 2 Dollar biljet + postzegel door Andy Warhol. 1976. In pvc + taxatierapport. Afmeting: 15 x 20 x 2 cm. In goede staat.
Betsy Dom. (Betsy van Gelder) 1885 - 1936. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 57 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 34 x B 35 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, naakte vrouw met telefoon, litho op papier, nr 110/199. ca 1960-1965. In goede staat.
van Noort. Tweede helft 20e eeuw. Bloembollenveld Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Willem Steelink. 1826 - 1913. Boer met schapen in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 39 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Carolus Duran. Monogram C.D. 1837 - 1917. Franse School. Rustende jachthonden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
J. Raamsdonk. Hollandse School. Zuid Duits riviergezicht met ruïne op berg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische avant garde konstructivist. Tweede helft 20e eeuw. Gouache op geschept papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Alex Coenraad Rosemeier. 1888 - 1992. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht op Hong Kong. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.