56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Chinese boeddha
Resultaat: 600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie rose lachende boeddha met floraal decor + vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: 27 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Chinese wijsheer, H 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie rose wijsheer met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In matige staat.

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk kang xi. Iets randschade. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Japanse kutani vazen, H 36,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuws Japans porseleinen kutani vazen met figuren in tuin/kylins/draken en goud decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese Kantonese vaaslampen, H 37 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese lampenvoeten met craquelé glazuur, koppen + bodemmerk. Met bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Twee vazen
Startprijs 250 EUR

Twee Chinese porseleinen capucijner Kanton vazen, 19e eeuw, met vogels en bodemmerk. 1x bovenrand schade 1x bovenrand haarlijn. 18cm. In redelijke staat

6x Chinese kop/schotels
Resultaat: 1.000 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels, eierschaal porselein. Floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele minimale chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 21 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie rose vazen met tuin decor. Eén vaas chip. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinees servies (plated)
Resultaat: 500 EUR

Chinees plated theeservies, theekan, melkkan en suikerpot, met bamboe patroon en voorstellingen met floraal decor en vogels. 23x14x17cm, 12x9x10,5cm en 16x10x13cm.

Japanse schotel Ø 38,6 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Japanse schotel met wanli decor + bodemmerk. Floraal/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.

Japanse Arita schotel Ø 43 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Japanse Arita schotel met tuin/vogel/draak decor. Oudere restauratie gekramt. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese vleesschotels, 25 x 15,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschap decor. Afmeting: 25 x 15,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 12-delige kang xi set kop + schotels
Resultaat: 1.800 EUR

Lot Chinees porseleinen kop+schotels
Resultaat: 1.600 EUR

Twee Chinese dekselvazen
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie rose dekselvazen met mandarijndecors. Beiden beschadigd. Matig/ redelijk. 19,5 cm.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen vazen met druivenrankdecor, Kangxi stijl. 1 vaas goed, 1 vaas randschade. 24,2 cm. In redelijk goede staat.

Drie Chinese borden Ø 21 - 23 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinese schotels Ø 32 - 35 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met tuin/figuren/goud decor (emaille). Afmeting: Ø 32 - 35 cm. In goede staat.

Chinees wanli bord Ø 21 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen wanli bord van kraakporselein. Tuin/sprinkhaan/coulissen decor. Met bodemmerk. Minimale randchip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

8-Kantige Chinese schaal
Resultaat: 450 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale schaal met floraal decor. Queng lung. Afmeting: 6,5 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Chinese yixing theepot Ø 7,5 cm.
Resultaat: 10.000 EUR

Twee Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e/18e eeuwse Chinese porseleinen vazen met floraal decor. 1 vaas gaaf 1 vaas haarlijn. 21,5 cm.

Twee Chinese vazen, H 19,5 - 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte vazen met landschap/pagode en goud decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 19,5 - 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese trekpot
Resultaat: 325 EUR

Twee oude/antieke kleine Chinese yixing trekpotten met geritste tekst + vissen op deksel. Met bodemmerk. Gebruikssporen. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm. + 7,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.