Drie antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee vazen beschadigd, andere gaaf. Afmeting: H 10 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke spekstenen Chinese hoogwaardigheidsbekleders. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insecten decor. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen imari schotel. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.
Lot Chinese kop + schotels. Vijf kopjes + zes schotels. Peterselie decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Japanse kakiemon porseleinen schotels met tuin decor. Randschade. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselschaal met figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 x Ø 15,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose vleesschaal met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 38 x 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met tuin/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/goud/landschap decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met tuin/foo-honden decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Japans porseleinen schenkkan met figuren in tuin decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen chine de commande theebus met familie rose floraal decor. Bovenrand haarlijn + chip. Afmeting: H 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie chine de commande dekselpotten, 18e eeuw, beschadigd. En een theepot, 19e eeuw, goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose mosterdpot met tuin/watervogels/goud decor. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Japanse Imari porsleinen dekselpotten met octagonale deksels. Floraal/pagode/tuin/goud decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose scheerbekken met tuin/goud decor. Afmeting: 7,5 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie rose. Floraal/goud decor. 1x Gecontourneerde diepe schaal. 1x bord, chips. afmeting: Ø 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.