Antieke Chinees porseleinen familie rose lachende boeddha met floraal decor + vergulding. Met bodemmerk. Afmeting: 27 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie rose wijsheer met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In matige staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk kang xi. Iets randschade. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen kutani vazen met figuren in tuin/kylins/draken en goud decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese lampenvoeten met craquelé glazuur, koppen + bodemmerk. Met bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen capucijner Kanton vazen, 19e eeuw, met vogels en bodemmerk. 1x bovenrand schade 1x bovenrand haarlijn. 18cm. In redelijke staat
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels, eierschaal porselein. Floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele minimale chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie rose vazen met tuin decor. Eén vaas chip. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees plated theeservies, theekan, melkkan en suikerpot, met bamboe patroon en voorstellingen met floraal decor en vogels. 23x14x17cm, 12x9x10,5cm en 16x10x13cm.
Antieke Japanse schotel met wanli decor + bodemmerk. Floraal/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Japanse Arita schotel met tuin/vogel/draak decor. Oudere restauratie gekramt. Afmeting: Ø 43 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschap decor. Afmeting: 25 x 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige set kop en schotels. Kang Xi. 18e Eeuw. Met figuur in landschap + peterselie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie rose dekselvazen met mandarijndecors. Beiden beschadigd. Matig/ redelijk. 19,5 cm.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen vazen met druivenrankdecor, Kangxi stijl. 1 vaas goed, 1 vaas randschade. 24,2 cm. In redelijk goede staat.
Twee zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met tuin/figuren/goud decor (emaille). Afmeting: Ø 32 - 35 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen wanli bord van kraakporselein. Tuin/sprinkhaan/coulissen decor. Met bodemmerk. Minimale randchip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale schaal met floraal decor. Queng lung. Afmeting: 6,5 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese yixing theepot met 18e eeuws bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 17e/18e eeuwse Chinese porseleinen vazen met floraal decor. 1 vaas gaaf 1 vaas haarlijn. 21,5 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte vazen met landschap/pagode en goud decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 19,5 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee oude/antieke kleine Chinese yixing trekpotten met geritste tekst + vissen op deksel. Met bodemmerk. Gebruikssporen. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm. + 7,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.