Grote 18e eeuwse polychrome Delftse hoogglans schotel door Pieter Kocx. 1701 - 1722. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse polychrome Delftse schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 34,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. R.S. Suhl. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Russisch porseleinen figuur. Lomonosov Imperial Porcelain. Eskimo met vis. 20e Eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Drie witte bisquit porseleinen vazen. Duitsland. Kaiser + Hutschenreuther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.
Antiek 10-delig Sevres porseleinen theeservies op glazen presenteerblad met vergulding. Frankrijk. Model: Et decoration exclusieve a la main. Floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 64 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Duits Dresden porselein. 1x Dame met mand en opgewerkte bloemen, circa 1920 - 1930. 1x Dame met plooi-jurk en hond, circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met chinoiserie decor. Ongemerkt. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Gemerkt L.P.K. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. Randschade. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse polychrome fayence vazen. 18e Eeuw. Gemerkt B.P. Chinoiserie decor. Restauraties. Afmeting: H 19 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: H 22 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence tabakspot met floraal decor. Tabac Melle. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome fayence paarden. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 24 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Italiaanse fayence albarello's. 1x Cum Elem, randschade. 1x Gom Mirrae, haarscheur. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence tabakspot. Violet. Gemerkt L.P.K. Afmeting: 22 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence Louis Seize tabakspot. Tabac D. Hollande. Circa 1780. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence borden. Figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzaam zes-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel. Eén vaas gemerkt 124. Floraal chinoiserie decor. Afmeting: 30 - 42 cm. Enkele chips + beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met figuren decor + bodemmerk F. Afmeting: H 27 - 28 cm. Eén vaas gerestaureerd, verder in goede staat.