Twee-delige mahoniehout gestoken wapenkast voor zes geweren in Western-style. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met toldeuren ca 1900. In goede originele staat. 229x132x50cm.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 78 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met ranken en leeuwenkoppen. Deurscharnieren vernieuwd (aanpassing). Afmeting: 173 x 57 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met koppen en beslag. 78x105x65cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhouten kruisvoet kabinet. Bovenblad mogelijk 19e eeuw. Afmeting: 112 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands gebombeerd kabinet van rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Veel losse delen erbij. Afmeting: 245 x 190 x 70 cm. In redelijke staat.
Duitse, laat biedermeier mahoniehouten commode met vijf lades. Circa 1850. Afmeting: 104 x 97 x 51 cm. In goede staat.
Antieke vertico van kersenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 125 x 100 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten gepolitoerde penantkast. Circa 1850. Afmeting: 90 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Twee jaren 50-stijl lederen armleunstoelen met poten van chroom en creme-kleurige afzetbies. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 73 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Behoeft aandacht. Afmeting: 71 x 87 x 45 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 169 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III één-deurs kast met volle zuilen en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 105 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse bijzettafel. Gemaakt van diverse houtsoorten, met band-intarsia en figuren in landschap decor. Afmeting: 87 x 51 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten historisme neo renaissance hoekstoelen met snijwerk. Circa 1880. Rode veloursstof is beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 71 x 68 cm.
Antieke Duitse eikenhouten historisme hoek/bureaustoel met snijwerk (ranken). Circa 1880. Afmeting: 80 x 65 x 73 cm. In goede staat.
Zeldzame schaarstoel naar Romeins voorbeeld. Met klauwpoten en adelaarskoppen. Gemaakt van hout, leder en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten louis seize penantkast met lade, jaloezie-deur en ringbeslag. Afmeting: 84 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Vier antieke Engelse eikenhouten gestoken stoelen met gebogen klauwpoten. ca 1880. In goede staat. 96x50x50cm.
Eikenhouten wandkapstok met levensgrote gezichten. 19e Eeuw. Afmeting: 155 x 25 x 50 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse commode met vier laden, bar of commode. Grijs geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Frans kersenhouten sideboard/penantkast. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd + schellak gepolitoerd. Afmeting: 103 x 123 x 51 cm. In goede staat.