56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Italiaanse Chiavari stoel
Resultaat: 100 EUR

Wapenkast in western-style
Resultaat: 200 EUR

Twee-delige mahoniehout gestoken wapenkast voor zes geweren in Western-style. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Archiefkast
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met toldeuren ca 1900. In goede originele staat. 229x132x50cm.

Wortelnoten commode in barok-stijl
Resultaat: 150 EUR

Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 78 x 43 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken kast
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met ranken en leeuwenkoppen. Deurscharnieren vernieuwd (aanpassing). Afmeting: 173 x 57 x 62 cm. In goede staat.

Mahonie commode
Startprijs 180 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met koppen en beslag. 78x105x65cm. In goede staat.

Eiken kruisvoet kabinet
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten kruisvoet kabinet. Bovenblad mogelijk 19e eeuw. Afmeting: 112 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzaam kabinet van rozenhout
Startprijs 700 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands gebombeerd kabinet van rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Veel losse delen erbij. Afmeting: 245 x 190 x 70 cm. In redelijke staat.

Duitse commode
Resultaat: 300 EUR

Duitse, laat biedermeier mahoniehouten commode met vijf lades. Circa 1850. Afmeting: 104 x 97 x 51 cm. In goede staat.

Kersenhouten vertico
Resultaat: 300 EUR

Antieke vertico van kersenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 125 x 100 x 49 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast , 1850
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten gepolitoerde penantkast. Circa 1850. Afmeting: 90 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Twee leren armleunstoelen
Startprijs 700 EUR

Twee jaren 50-stijl lederen armleunstoelen met poten van chroom en creme-kleurige afzetbies. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 73 x 74 cm. In goede staat.

Startprijs 100 EUR

Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Behoeft aandacht. Afmeting: 71 x 87 x 45 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 169 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse 1-deurs kast, 1860
Startprijs 250 EUR

Hollandse notenhouten Willem III één-deurs kast met volle zuilen en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 105 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met intarsia
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse bijzettafel. Gemaakt van diverse houtsoorten, met band-intarsia en figuren in landschap decor. Afmeting: 87 x 51 x 36 cm. In goede staat.

2x Hoekstoel
Resultaat: 300 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten historisme neo renaissance hoekstoelen met snijwerk. Circa 1880. Rode veloursstof is beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 71 x 68 cm.

Antieke Duitse hoek/bureaustoel
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten historisme hoek/bureaustoel met snijwerk (ranken). Circa 1880. Afmeting: 80 x 65 x 73 cm. In goede staat.

Schaarstoel naar Romeins voorbeeld
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame schaarstoel naar Romeins voorbeeld. Met klauwpoten en adelaarskoppen. Gemaakt van hout, leder en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 67 cm. In goede staat.

Penantkast met jalouzie-deur
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws Hollands mahoniehouten louis seize penantkast met lade, jaloezie-deur en ringbeslag. Afmeting: 84 x 90 x 42 cm. In goede staat.

Vier Engelse stoelen
Startprijs 200 EUR

Vier antieke Engelse eikenhouten gestoken stoelen met gebogen klauwpoten. ca 1880. In goede staat. 96x50x50cm.

Eiken wandkapstok met gezichten
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten wandkapstok met levensgrote gezichten. 19e Eeuw. Afmeting: 155 x 25 x 50 cm. In goede staat.

Kleine commode
Resultaat: 120 EUR

Kleine Hollandse commode met vier laden, bar of commode. Grijs geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 70 cm. In goede staat.

Franse sideboard/penantkast
Startprijs 500 EUR

Antieke Frans kersenhouten sideboard/penantkast. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd + schellak gepolitoerd. Afmeting: 103 x 123 x 51 cm. In goede staat.