Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuws Engels schrijfsecretaire met messing beslag en mooi binnenleven. Eikenhout. Afmeting: 105 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startprijs 225 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve-maantafel met groene velours bekleding op blad. Opklapbaar. Afmeting: 74 x 95 x 48 cm./74 x 95 x 96 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 140 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.

Antieke Franse armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Hanen decor. Afmeting: 107 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen kabinet
Resultaat: 350 EUR

Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Gerestaureerd. Afmeting: 230 x 170 x 58 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kast
Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten 1-deurs kast met lade. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 82 x 78 x 43 cm. In goede staat.

Relax fauteuil (electrisch)
Resultaat: 60 EUR

Elektrisch verstelbare relax fauteuil met groene bekleding en notenhout. Eind 20e eeuw. Afmeting: 108 x 70 x 75 cm. In goede staat.

Vitrine (boeken)kast
Startprijs 400 EUR

Drie-delige vitrine (boeken)kast in Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Massief mahonie/fineer met messing beslag. Met aan de voorkant twee deuren, glazen tussenstuk met drie lades. Aan één kant met garderob...

Hutkoffer, 1920
Resultaat: 50 EUR

Hut- of reiskoffer met houten banden. Circa 1920. Afmeting: 62 x 95 x 53 cm. In goede staat.

Drie Engelse stoelen
Startprijs 90 EUR

Drie Engelse stoelen van massief mahoniehout/fineer. Met rustige florale bekleding. Afmeting: 86 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Vier eiken stoelen met snijwerk, 1900
Resultaat: 150 EUR

Vier massief eiken stoelen met hoge rugleuning, snijwerk en kunstlederen bekleding. Circa 1900. Afmeting: 111 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Archiefkast van beukenhout
Resultaat: 60 EUR

Beukenhouten archiefkast met lades en rolluik. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 125 x 45 x 52 cm. In goede staat.

18e Eeuws noten barok kabinet
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 240 x 170 x 70 cm. In redelijke staat.