56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

4-Delige tuinset (tafel, 2 stoelen, bank)
Resultaat: 200 EUR

Vier-delige tuinset. Bestaande uit; Tafel, twee stoelen en bank. Materiaal: aluminium. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat. Afmeting bank: 93 x 75 x 55 cm.

Wortelnoten side-board
Resultaat: 170 EUR

Hollands wortelnoten orgelgebogen side-board. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 130 x 44 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR

Prachtig Cuba mahonie empire kabinet met volle zuilen, capitellen en bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 235 x 165 x 70 cm. In goede staat.

Sofa/bank
Resultaat: 250 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Phillipe vlinderbank met groene velours bekleding. Voorzien van snijwerk. ca 1860. In goede staat. 117x176x75cm.

Hollandse vitrine-opzetkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 130 x 50 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1800
Resultaat: 250 EUR

Hollands eikenhouten empire secretaire met volle zuilen, hekwerk, origineel beslag en cylinder. Circa 1800. Afmeting: 132 x 52 x 105 cm. In goede staat.

Frans jachtbuffet, 1880
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten jachtbuffet. Henry Deux. Circa 1880. Drie-delig met ranken, wildvoorstellingen en getorste zuilen. Afmeting: 231 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Franse 2-zits bank
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse houtgestoken 2-zits bank met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 140 x 120 x 58 cm. In goede staat.

Vier Franse stoelen
Resultaat: 170 EUR

Vier 19e eeuwse Franse houtgestoken stoelen met ranken snijwerk. Henry Deux. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten boekenkast, 1800
Resultaat: 375 EUR

Originele mahoniehouten empire boekenkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1800. Afmeting: 152 x 103 x 51 cm. In goede staat.

Boekenkast (noten), 1920
Startprijs 300 EUR

Duitse drie-deurs neo renaissance notenhouten boekenkast met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 190 x 240 x 50 cm. In goede staat.

2x Voltaires met snijwerk
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met velours stoffering en rozen snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 104 x 70 x 80 cm. In goede staat.

Antieke 3-zits bank met snijwerk
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten 3-zits bank met velours bekleding en floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 115 x 180 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse louis seize mahoniehouten penantkast met band-intarsia en origineel beslag. Afmeting: 87 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Hollands klapbuffet
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten klapbuffet met lade, twee deuren + origineel beslag. Afmeting: 87 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 200 EUR

Gebombeerde commode in barok-stijl. Notenhout met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 90 x 43 cm. In goede staat.

Antieke kist, 1860
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duitse Münsterlander eiken frontstollen kist met vlinderslot en smeedijzeren beslag. Circa 1680. Oudere restauratie. Afmeting: 82 x 64 x 151 cm. In goede staat.

Duitse spinde
Resultaat: 100 EUR

Duitse eikenhouten spinde met sledepoten. Eén-deurs. 19e Eeuw. Afmeting: 152 x 90 x 43 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 185 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Zeldzame 8-delige stoelenset, 1880
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 8-delige Duitse stoelenset van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Afmeting: 105 x 130 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet
Startprijs 300 EUR

Prachtig 18e eeuws eikenhouten louis seize kabinet met zwarte zuilen, capitellen, hekwerk en ringbeslag. Afmeting: 225 x 165 x 55 cm. In zeer goede staat.

Gietijzeren 3-zits tuinbank
Startprijs 600 EUR

Gietijzeren 3-zits tuinbank. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 160 x 51 cm. In goede staat.

Noten vertico, 1880
Resultaat: 300 EUR

Mooie Duitse notenhouten gründerzeit vertico met zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 198 x 97 x 58 cm. In goede staat.

Halspiegel met consoletafel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit halspiegel met consoletafel + facetgeslepen glas. Afmeting: ca. 230 x 90 cm. In goede staat.