Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2-Delige bonheur, 1860
Startprijs 250 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten bonheur met snijwerk. Twee-delig. Circa 1860. Afmeting: 200 x 106 x 55 cm. In zeer goede staat.

2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder kindertafel met twee stoelen, bij elkaar passend. Roos + edelweiss decor. Circa 1860. Afmeting: 63 x 52 cm Ø / 76 x 33 x 34 cm. In goede staat.

Hollands kruisvoet kabinet
Startprijs 250 EUR

Twee-delig Hollands mahoniehouten kruisvoet kabinet met getorste poten, twee deuren en lades. 19e Eeuw. Afmeting: 198 x 126 x 53 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1880
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 180 EUR

Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Engels wandkastje, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schap en twee deuren. Arts & Crafts. Circa 1900. Afmeting: 73 x 70 x 70 cm. In goede staat.

Prachtige Louis Philippe vertico, 1870
Resultaat: 275 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Minimale fineerschade. Afmeting: 190 x 113 x 52 cm. In goede staat.

Notenhouten dressoir, 1935
Resultaat: 120 EUR

Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.

Engelse schommelstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse eikenhouten schommelstoel. Midden 20e eeuw. Afmeting: 116 x 57 x 70 cm. In goede staat.

Duitse Gründer vitrinekast, 1890
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten armleunstoel met goede stoffering. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 102 x 63 x 67 cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire, 1760
Resultaat: 250 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten barok secretaire met klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder. Circa 1760. Fineerschades. Ongerestaureerd. Afmeting: 109 x 115 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniale teakhouten scheepskist
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse koloniale teakhouten scheepskist met messing beslag en hengsels. In goede originele staat, alleen slot mist. Afmeting: 67 x 55 x 100 cm. In goede staat.

Antiek secretaire met glas-opstand, 1800
Startprijs 500 EUR

Antiek twee-delig mahoniehouten secretaire met glas-opstand, mooi binnenleven en veel lades. Circa 1800. Afmeting: 230 x 115 x 60 cm. In zeer goede staat.

Antieke halbank
Resultaat: 50 EUR

Antieke iepenhouten louis seize bank. 19e Eeuw. Stoffering niet meer mooi, verder in goede staat. Afmeting: 92 x 130 x 60 cm.

2x Glazen vitrinekast
Startprijs 60 EUR

Twee moderne glazen vitrine tentoonstellingskasten. Eén-deurs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 165 / H 180 cm. In goede staat.

Frans buffet met snijwerk
Resultaat: 350 EUR

Mooie antieke Franse buffetkast met volle zuilen/draken et cetera. Henry Deux. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 254 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Eiken dressoir
Resultaat: 70 EUR

Hollands eikenhouten kerfsnede dressoir met twee lades + twee deuren. Afmeting: 79 x 116 x 51 cm. In goede staat.

Theekastje
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten theekastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Antieke kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse eikenhouten kinderstoel. Engeland of Frankrijk. Floraal. Afmeting: 62 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Duitse wandspinde, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten 1-deurs wandspinde. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 63 x 61 x 19 cm. In goede staat.

Uitneembare gründerzeit linnenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten uitneembare gründerzeit linnenkast met schappen + lades. Circa 1880. Afmeting: 193 x 140 x 62 cm. In goede staat.