Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee kaarskandelaren, 1810 2048
Twee kaarskandelaren, 1810
Startprijs 3.000 EUR
Likeurkelder + 4 karaffen 2049
Likeurkelder + 4 karaffen
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2x Oosterse buffelhoorn op messing voet 2050
2x Oosterse buffelhoorn op messing voet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke turfkisten, 1900 2051
Twee antieke turfkisten, 1900

Resultaat:

80 EUR

Twee Duitse wandborden Ø 55 cm. 2052
Twee Duitse wandborden Ø 55 cm.
Startprijs 180 EUR
Vintage W.M.F. koffiemachine 2053
Vintage W.M.F. koffiemachine
Startprijs 150 EUR
Reiskist 2054
Reiskist
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee Franse cassolettes, H 48 cm. 2055
Twee Franse cassolettes, H 48 cm.

Resultaat:

550 EUR

Twee Franse vazen, 1900 2056
Twee Franse vazen, 1900
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Italiaanse lampenvoet, H 170 2057
Italiaanse lampenvoet, H 170

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kapstok met tegels, 1900 2058
Kapstok met tegels, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Meerschuimpijp + foedraal 2059
Meerschuimpijp + foedraal

Resultaat:

60 EUR

2x Theestoof 2060
2x Theestoof
Startprijs 140 EUR
Twee antieke theestoven 2061
Twee antieke theestoven
Startprijs 150 EUR
Twee kapitale plated tafelstukken 2062
Twee kapitale plated tafelstukken
Startprijs 200 EUR
Stoof + koperen ketel 2063
Stoof + koperen ketel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Dienblad met inlegwerk 2064
Dienblad met inlegwerk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollandse theekist 2065
18e Eeuws Hollandse theekist

Resultaat:

225 EUR

Antieke theekist 2066
Antieke theekist
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees juwelenkastje 2067
Chinees juwelenkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse brievenkist 2068
Engelse brievenkist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Dekseldoos 2069
4x Dekseldoos

Resultaat:

60 EUR

Franse boulle theekist 2070
Franse boulle theekist
Startprijs 300 EUR
Theekist 2071
Theekist
Startprijs 150 EUR